Поради

ЯК ОБРАТИ ВОЛОГІ СЕРВЕТКИ ДЛЯ МАЛЯТ ТА НЕМОВЛЯТ?

 

Прогулянки, подорожі, особиста гігієна і, звичайно ж, догляд за немовлятами та дітьми будь-якого віку — це складно уявити без вологих серветок! Вони стали незамінними помічниками кожної молодої мами.

 

Впала соска, іграшка, яблуко — все це за хвилину можна повернути малюкові «в чистому вигляді». Не кажучи про те, що на вулиці так легко забруднитися, а іноді й підгузок не може виконати свою роботу в повній мірі. Не секрет, що деякі немовлята здатні «використати» підгузок буквально за годину. Для усіх подібних екстрених випадків ідеально підходять спеціальні дитячі серветки Smile baby з яблучком на упаковці. Вологі серветки Smile baby з яблучком на упаковці допомагають мамам доглядати за шкірою малюків. Особливо корисними вони стають у випадках, коли викупати дитину не можна. Наші серветки добре очищають шкіру і ніжно доглядають за нею.

 

Якщо ж ви досі не визначилися, які вологі серветки підійдуть вашому маляті, прочитайте наші поради, адже дуже важливо обрати серветки правильно.

 

ПЕРЕВІРТЕ СКЛАД

 

Чи безпечно давати малюкові соску, протерту вологою серветкою? Чи не містяться там хімічні речовини, шкідливі для шлунку дитини? Звичайно, їсти серветки немає сенсу. Але під час вибору слід зупинитися на тих, просочення яких має харчові складники.

 

Наприклад, вологі серветки Smile baby з яблучком на упаковці для дітей з перших днів життя містять компоненти, які використовуються в харчовій промисловості. Навіть якщо залишки такого просочення залишаться на сосці, жодного ризику для малюка не буде. Також цією вологою серветкою можна протирати продукти харчування – овочі або фрукти, які випадково впали на підлогу або забруднилися.

 

До складу просочення вологих серветок для найменшеньких Smile baby з яблучком на упаковці входять такі компоненти, як бензоат натрію — харчова добавка, яка відноситься до групи консервантів; сорбат калію — калієва сіль сорбінової кислоти, що застосовується як консервант у харчових продуктах; лимонна кислота, яка використовується для регулювання кислотності, та харчовий ароматизатор.

 

Мікробіологічна безпека використання харчових інгредієнтів у вологих серветках Smile baby для дітей з перших днів життя була перевірена в німецькій лабораторії Schulke & Mayr GMBH. Використовувати вологі серветки з харчовими компонентами можна для дітей з перших днів життя.

ЗНАЙДІТЬ ПОЗНАЧКУ ПРО РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК ДИТИНИ

 

Новонародженим можна купувати тільки ті серветки, на яких вказано, що вони рекомендовані для застосовування з перших днів життя, наприклад, позначка «0+». Серветки для немовлят містять лише натуральні компоненти, щоб не зашкодити дуже ніжній та схильній до алергічних реакцій шкірі. Синтетичні матеріали, спирт та дуже пахучі аромати у складі таких серветок недопустимі. Лише гіпоалергенні та натуральні складники.

Якщо малюк з’явився на світ раніше терміну, то від використання вологих серветок, навіть і для новонароджених, краще тимчасово відмовитися. Нехай немовлятко трішки підросте.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

 

Термін придатності для будь-яких товарів для малят дуже важливий, а для засобів гігієни — особливо. Купуючи прострочені вологі серветки, ви ризикуєте придбати не вологі, а сухі. А ще гірше – зі зміненим складом рідини, якою вони просочені. Навіть кілька додаткових днів після закінчення терміну придатності можуть вплинути на зміну складу речовини, якою просочені серветки.

 

Як правило, стандартний термін придатності вологих серветок становить від 18 до 24 місяців. Втім, ми не радимо купувати серветки перед самим закінченням терміну придатності.

ПЕРЕКОНАЙТЕСЯ, ЩО ВИРОБНИК ПОДБАВ ПРО СЕРТИФІКАЦІЮ

 

По-перше, виробник вологих серветок повинен бути пов’язаним з випуском косметичної продукції та засобів для гігієни. Добре, якщо на вологих серветках буде абревіатура організацій сертифікації та дані про проведені випробування та тестування. Якщо серветки пройшли клінічні дослідження, на упаковці обов’язково буде про це написано.

 

По-друге, вологі серветки повинні бути якісними. Дитячі вологі серветки не повинні містити спирт. Позначки «без спирту» або «не містять спирту» можуть сказати про це прямо. Якщо ж такої позначки немає, потрібно перевірити склад просочення серветок.

 

ПАМ’ЯТАЙТЕ, ЩО КОЖЕН МАЛЮК УНІКАЛЬНИЙ

 

З моменту народження і до року кислотно-лужний баланс шкіри малюків змінюється з лужного на більш кислий. І у кожної дитини цей процес проходить по-своєму. Зрідка, але у деяких малят у цей період одразу ж після користування нашими серветками може з’являтися «почервоніння», що минає швидко, щонайбільше за 30 хвилин. Хвилюватися з цього приводу не варто, просто майте на увазі, що кровообіг змінюється.

 

Тут як з щічками, що червоніють на морозі, реагуючи на холод. Так само й сіднички можуть злегка реагувати на харчові компоненти, які містяться у вологих серветках для малюків.

 

НАОСТАНОК — ДЕЩО ВАЖЛИВЕ ПРО СЕРВЕТКИ ТА ШКІРУ МАЛЯТ

 

Вологі серветки для новонароджених безпечні для шкіри малюка. В тім пам’ятайте, що у деяких випадках алергічну реакцію у вигляді почервоніння та сухості шкіри у дитини може викликати навіть жорстка вода з крану чи вода з підвищеним вмістом мінеральних солей або хлору. Крім того, часті випорожнення маляти можуть викликати подразнення шкіри, що може сприяти розвитку дерматиту. Підмивати малюка в таких випадках доводиться часто, але якщо вода з крану залишає бажати кращого, а часто кип’ятити її немає можливості, використання вологих серветок цілком виправдане навіть вдома.

 

Просочення вологих серветок Smile baby з яблучком на упаковці більш ніж на 90% складається з води, але при цьому має збалансований рН і не містить спирту та шкідливих хімічних компонентів — парабенів. Такими серветками можна користуватися і для вмивання, і під час зміни підгузка.

 

Підтримання чистоти шкіри малюка — це один з найважливіших факторів його здоров’я. Адже через шкіру дітки не лише активно пізнають світ, а й у прямому сенсі дихають. У новонароджених газообмін через шкіру значно інтенсивніший, ніж у дорослих. Тому щоденне вмивання, купання – обов’язкові елементи гігієнічного догляду за немовлятами. Шкіра малюків повинна залишатися чистою і досить зволоженою, щоб уникнути будь-якого виду подразнень.

 

Бажаємо здоров’я вам та вашому маляті!