Про продукт

Єлизавета Євгенівна Шунько, Завідуюча кафедри неонатології НМАПО імені П.Л. Шупика, доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки та техніки

Гігієна новонароджених діток передбачає досягнення двох важливих цілей: очищення і зволоження. Від цих факторів у свою чергу залежить здоров’я малюка. Шкіра новонароджених ніжна, тонка, вразлива і легко подразнюється, що сприяє розвитку інфекції. Звичайно, в малюків у перші місяці життя є достатній вроджений імунітет, який продовжує формуватися протягом першого року життя. Допомогти формуванню імунної системи, збереженню здоров’я малюків допомагають засоби гігієни. Сучасні засоби для догляду за шкірою новонароджених дають мамам можливість позбутися і бруду на іграшках, і доглядати за шкірою свого малюка, не пересушуючи її.

Серветки Smile Baby з яблучком на упаковці

Унікальні серветки, створені з турботою про здоров’я малят та з усією ніжністю, на яку здатні тільки матусі! З Smile Baby з яблучком на упаковці можна бути безмежно лагідною, дбайливою чи вимогливою. А можна просто бути щасливою, відкриваючи світ знову і насолоджуючись кожною хвилиною зі своїм найкращим у світі дитям!

Особливість Smile Baby з яблучком на упаковці в тому, що вони абсолютно безпечні для новонароджених. Серветки є гіпоалергенними, пройшли дерматологічні тестування та мають всі необхідні сертифікати й гігієнічні висновки. У складі просочення — лише харчові складники, що пройшли тестування в лабораторії Schülke & Mayr GmbH, Німеччина. Жодних парабенів, спирту чи сильних віддушок.

Лінійка вологих серветок Smile Baby з яблучком на упаковці представлена трьома форматами упаковки. Зручний формат дозволяє використовувати серветки на вулиці, в дорозі, вдома (15 шт, 24, 72 шт. в упаковці).

Smile_baby_15_klapan

Матеріал: неткане полотно

Кількість серветок в упаковці: 15 шт.

Розмір: 13Х19 см (+/-5%)

!!!!!!!!!!!Smile_baby_24_klapan

Матеріал: неткане полотно

Кількість серветок в упаковці: 24 шт.

Розмір: 14,5х19 см (+/-5%)

Baby_New_Born_72

Матеріал: неткане полотно

Кількість серветок в упаковці: 72 шт.

Розмір: 19,5х 19 см (+/-5%)

Smile Baby з яблучком на упаковці — це перші вологі серветки, якими можна спокійно витирати личко й ролик малюка, приводити до ладу пустушки, соски, іграшки й одразу ж давати їх дитині. Навіть якщо просочення серветки потрапить маляті до ротика, хвилюватися не варто — ми це передбачили. Користуйтеся спокійно та зростайте здоровими!

ІНША ПРОДУКЦІЯ SMILE BABY

З самого народження дитина вимагає дбайливого догляду, тому кожна мама намагається вибрати все найкраще для свого малюка. Найкраще ліжечко, одяг, пляшечку, найкращу соску, найкращу косметику — все тільки най-най!

Smile Baby піклується про малюка, забезпечуючи легкість і комфорт гігієнічних процедур. Продукція абсолютно безпечна у використанні завдяки натуральним матеріалам і високій якості виробництва.

palochki Smile Baby 60small

Переваги:

  • Забезпечують комфортний догляд за чутливою шкірою новонароджених і немовлят.

  • Виготовлені з 100% -ї вибіленої бавовни без використання хлору та застосування синтетичних волокон.

  • Мають збільшений розмір і м’які краї, не розшаровуються, не залишають ворсинок на шкірі.

Smile_baby_24_klapan_180

Переваги:

  • Спеціальний обмежувач фізіологічної форми забезпечує безпечний догляд за вушками, носиками і пупком малюків.

  • М’яко видаляють забруднення, мають відмінну вологовбиранням.

  • Паличка виготовлена з неломкого і екологічно чистого матеріалу.